Seuraa meitä somessa @lankakauppatitityy ja tilaa uutiskirjeemme, niin kuulet ensimmäisten joukossa Titityyn tapahtumista, neuleilloista, kursseista, ja kanta-asiakasilloista.
Neulefestarit kesäkuussa, kurssimyynti alkaa 24.4. klo 10. Katso tapahtuman tiedot ja aikataulu jyvaskylaknitfest.com - Jyväskylä Knit Festival
To-Su 26.-29.6.2025. Jyväskylän Neulefestarit 2025 - Kurssimyynti alkaa to 24.4. Osta kurssipaikkasi.
Järjestämme monipuolisia neulekursseja. Kursseilla opit uusia tekniikoita, saat inspiraatiota projekteihisi ja pääset neulomaan hyvässä seurassa. Tule mukaan kehittämään taitojasi ja nauttimaan neulomisen ilosta!
Osta kurssipaikkasi etukäteen Titityyn verkkokaupasta Kurssit-sivulta.
Lämpimästi tervetuloa viettämään rentoa ja inspiroivaa neuleiltaa lankakauppaamme! Illat ovat kaikille avoimia ja ilmaisia tapahtumia, joihin voit vapaasti tulla istahtamaan vaikka vain hetkeksikin. Tuo mukanasi oma neuletyösi tai tule vain nauttimaan hyvästä seurasta ja neuleinnostuksesta.
Titityy sijaitsee Toivolan Vanhalla Pihalla Jyväskylässä. Katso täältä Toivolan Vanhan pihan tapahtumat.
Titityyn tapahtumiiin ovat kaikki tervetulleita ja tapahtumamme noudattavat aina turvallisen tilan periaatteita, jotka takaavat jokaiselle kunnioittavan ja osallistavan ilmapiirin.